» O nás
O nás

Haas & Czjzek je českou firmou střední velikosti, která s využitím tradice, jména a tovární značky prvního  výrobce porcelánu v Čechách rozvíjí výrobu původního karlovarského porcelánu.

Výrobky jsou vypalovány v moderních komorových pecích s významným podílem kvalifikované ruční práce, založené na zpracování převážně tuzemských surovin a optimalizace prodejní činnosti k uspokojování potřeb zákazníka.

nabídce výrobků tradiční české značky Haas & Czjzek naleznete porcelánové jídelní soupravy, čajový či kávový servis, talířků, klasické jídelní talíře, ozdobné mísy či kuchyňský porcelán. Můžete vybírat z tradičních staročeských vzorů, moderního vzhledu nebo ručně malovaných kusů porcelánu.

Porcelánka v Horním Slavkově se může pochlubit výbavou s erbem pro anglickou královnu Alžbětu II., objednanou u příležitosti jejího stříbrného jubilea v roce 1977. V roce 1995 byla dekorována váza Louise Sophie motivy sv. Jana z Nepomuku a byla u příležitosti výročí jeho umučení věnována svatému otci ve Vatikánu. Paní Olga Havlová si osobně v roce 1994 vybrala servis, který je využíván v reprezentačních prostorách Pražského hradu.

Firma Haas & Czjzek je opět pod českým majitelem a své výrobky prodává pod tradiční značkou. Továrna se snaží posilovat svoje pozice na stávajících trzích a usiluje o získání dalších trhů v Evropě, Asii či Americe.

 

 

ZTY3NjJmN