Produkty
Produkty

Připravili jsme pro Vás originální porcelánové zboží určené pro Vaši domácnost. Nejširší nabídka zboží do bytu od společnosti Haas & Czjzek na jednom místě.

Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Samozřejmostí je výroba porcelánu vhodného pro použití v mikrovlnných troubách a myčkách, aby nedošlo k poškození dekoru. Můžete nakupovat od 1 kusu až po celé sady, samozřejmostí je nižší cena při odběru více kusů!

Pokračujte na stránku "Porcelán do domácnosti".

 

Připravili jsme pro Vás speciální sady porcelánu určené pro hotel, penziony, restaurace a další gastro provozy.

Nabízíme jídelní porcelánové soupravy, hotelový zátěžový porcelán i atypicky bílý a zdobený porcelán pro stylové restaurace a luxusní hotely. Kromě hotelového bílého porcelánu dále nabízíme nápojové sklo, příbory, porcelánové dekorace a další doplňky pro zařízení gastro provozoven a stolovací doplňky pro zážitkovou gastronomii, společenské akce i catering.

Pokračujte na stránku "Porcelán do restaurací a hotelů".

 

Připravili jsme pro Vás originální porcelánové zboží určené na dekoraci. Nabízíme originálně propracované kávové a čajové servisy, okouzlující dekorované talíře, zajímavě tvarované sklenice a další ručně vyráběné zboží.

Pokračujte na stránku "Dekorativní porcelán".

 

YTg2OTZ