» Porcelán do restaurace
Porcelán do restaurace, hotelu, penionu...

Připravili jsme pro Vás speciální sady porcelánu určené pro hotel, penziony, restaurace a další gastro provozy. Nejširší nabídka zboží do gastronomie od společnosti Haas & Czjzek na jednom místě.

Samozřejmostí je výroba porcelánu vhodného pro použití v mikrovlnných troubách a myčkách, aby nedošlo k poškození dekoru. Odběr je možný v libovolném počtu kusů, vše obdržíte bezpečně zabaleno, připravené k převozu. Staňte se našim stálým partnerem a získáte ještě lepší ceny.

Nabízíme jídelní porcelánové soupravy, hotelový zátěžový porcelán i atypicky bílý a zdobený porcelán pro stylové restaurace a luxusní hotely. Kromě hotelového bílého porcelánu dále nabízíme nápojové sklo, příbory, porcelánové dekorace a další doplňky pro zařízení gastro provozoven a stolovací doplňky pro zážitkovou gastronomii, společenské akce i catering.

Jsme firmou působící na českém trhu již 220 let, a to je záruka opravdu profesionální a kvalitní služby. Velikou předností našeho obchodu je rychlé dodání zboží - máme 100 % zboží skladem.

Zaručujeme:

  • Pestrý výběr kvalitního sortimentu pro gastronomii
  • Profesionální služby
  • Množstevní slevy – výprodeje a akce
  • Časově minimalizované dodací lhůty, včetně možnosti okamžitého osobního odběru zboží
  • Tradiční český porcelán za nejnižší ceny na trhu – GARANCE nejnižší ceny!

Pokračujte...

 

NjQ4MmV